Treningi

Pełnozakresowe, siłowe i wytrzymałościowe przygotowanie sportowców wyczynowych oraz profesjonalistów.

O treningach

Prowadzimy wysoce intensywne i zróżnicowane treningi ogólnorozwojowe lub dostosowane do specjalnych, indywidualnych potrzeb i dyscyplin. Dzięki metodom opracowanym na skali wielu lat pozwalamy osiągnąć wcześniej nieosiągalne horyzonty.

Przygotowanie do zawodów

Najwyższe osiągnięcia w każdym sporcie wymagają zarówno siły i wytrzymałości, jak i koordynacji oraz charakteru. Jedne są nic nie warte bez drugich i odwrotnie. Dzięki metodom opartym na doświadczeniu, wiedzy i najnowszym badaniom pomagamy udoskonalić te cechy i osiągnąć to, co inaczej byłoby nieosiągalne.

Wymagający zawód

Wiele zawodów, podobnie jak dyscyplin sportowych, wymaga sprawności fizycznej, szybkości reakcji, ciągłej gotowości, siły i wytrzymałości na ból, które w wielu przypadkach mogą być decydujące. W tym wypadku zaniedbanie pracy nad koordynacją nerwowomięśniową, a przede wszystkim nad ogólnie pojętym charakterem może mieć tragiczne konsekwencje.

Prowadzimy pełne spektrum treningów na najwyższym poziomie, wymagających więcej niż dana osoba jest w stanie wykonać i wytrzymać. Dzięki temu podejściu i sposobom opracowanym na skali wielu lat, pozwalamy szybko poprawić wszystkie aspekty fizyczne, a przez intensywność treningów także i charakter.

Dla zdrowia i przyjemności

Choć specjalizujemy się w przygotowaniach osób do wykonywania konkretnych zawodów i dyscyplin sportowych, również pomagamy chętnym, którzy wykazują determinację i chcą osiągnąć swój, konkretny cel.

W krótkim czasie po przez terningi pozawalamy przejąć kontrolę nad swoimi decyzjami i poprawić swoją siłę oraz wytrzymałość. Wbrew popularnym mitiom, jest to najlepszy sposób poprawienia sprawności intelektualnej i charakteru ważnych w każdym aspekcie życia prywatnego i zawodowego każdego.

Nasze metody

Treningi podzielone są w czasie na grupy, przy czym każdy z nich odpowiada innym, jak najbardziej zróżnicowanym ćwiczeniom i sportom. Z tego powodu treningi odbywają się w różnych miejscach - od biegów na krótkie dystanse na bieżni, aż do treningów na wodzie - wiosłowania na desce (SUP) czy triathlon.

Bazę stanowią najbardziej wymagające ćwiczenia, jak te na kółkach gimnastycznych, podrzut i rwanie, biegi sprintem i wiele innych wyselekcjonowanych przez nas na skali wielu lat doświadczenia. Każdy trening podzielony jest na segmenty, z których główna część jest najbardziej intensywna, przy treningu zarówno siłowym, jak i wytrzymałościowym.

Konkretny program treningów jest przygotowany indywidualnie i ciągle dostosowywany w zależności od osiągnięć. Dodatkowo osoba trenowana, w przypadku pełnego programu (≥2 miesiące treningów), dostaje kompletne instrukcje na temat trybu życia (na przykład dieta), które muszą być przestrzegane, aby osoba ta była w stanie spełnić wymagania programu treningów.

Wybierz, jak chcesz trenować

Pojedyńczy trening

Jednorazowy trening.

150 /trening

 • 1 godzina/trening.
 • Treining o wysokiej intensywności.
Zapytaj
Pełny zakres

Treningi wraz z pełym programem doradztwa.

120 /trening

 • Więcej niż 7 treningów.
 • Od 1 do 3 godzin/trening.
 • Dodatkowo zróźnicowane treningi i miejsca.
Zapytaj
Same treningi

Pakiet treningów.

100 /trening

 • Więcej niż 3 treningi.
 • Od 1 do 1.5 godzin/trening.
 • Zindywidualizowany program.
Zapytaj

Jan Kamilski

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu treningów wielu dyscyplin i doradztwie we wszystkich związanych kwestiach. Dzięki szerokiej wiedzy na temat procesów fizjologicznych, biochemii i zachowań oraz śledzeniu aktualnych publikacji naukowych w tych dziedzinach, a następnie konfrontowaniu całej tej wiedzy z praktyką, pomaga sportowcom, zawodowcom i nie tylko osiągać to, co inaczej byłoby niemożliwe. Prowadzi trening i szkolenia zarówno w języku polskim, jak i angielskim, w Polsce i za granicą.

Wybrane osiągnięcia

 • Trener sportowców na poziomie międzynarodowym.
 • Od najmłodszych lat uprawia wiele dyscyplin sportowych - głównie grappling, a w młodszych latach pływanie. Kilkukrotny mistrz Polski w obu dyscyplinach.
 • Posiada wiele certyfikatów i uprawnień - od nurkowania, przez samoobronę, do jazdy konnej, co pozwala na wydestylowanie najprzydatniejszej wiedzy i wniosków z tych całkiem różnych dziedzin.

Kontakt

Aby dowiedzieć się więcej lub spytać o wolne terminy treningów, wyślij wiadomość.

Kariera

Posiadasz wieloletnie doświadczenie, dużą wiedzę jako trener lub trenerka i szczególne osiągnięcia?

Wyślij swóje CV i spytaj o współpracę.

Więcej informacji